Aktualności

RODO - Informacja dla Zleceniodawcy (Obowiązek informacyjny)

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:

Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Opolu

  1. Oleska 123, 45-233 Opole
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy/zlecenia badań agrochemicznych.
  3. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat.
  4. Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  5. Dane osobowe udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
  6. Dane osobowe udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
  7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  9. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w Okręgowej Stacji Chemiczno-Rolniczej w Opolu możliwy jest pod numerem telefonu: 77 455 62 21 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Opolu uprzejmie prosi wszystkich klientów wysyłających próbki pocztą, o wcześniejszy kontakt telefoniczny w tej sprawie z Punktem Przyjęcia Próbek pod nr telefonu: 77 455 62 21 wew. 25.