Aktualności

Wysyłasz przesyłkę z próbkami gleby do Okręgowej Stacji Chemiczno-Rolniczej w Opolu? Przeczytaj najpierw!

Jeżeli wysyłacie Państwo przesyłkę z próbkami gleby do badania, prosimy o wcześniejszy kontakt z OSChR w Opolu, tel. 77 455 62 21

W związku ze zmianą przepisów dotyczących rejestracji sprzedaży na kasach fiskalnych, prosimy nie dokonywać płatności przed upewnieniem się, że przesyłka dotarła do OSChR. Niezidentyfikowane wpłaty będą zwracane na Państwa konto bankowe.

RODO - Informacja dla Zleceniodawcy (Obowiązek informacyjny)

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:

Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Opolu

  1. Oleska 123, 45-233 Opole
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy/zlecenia badań agrochemicznych.
  3. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat.
  4. Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  5. Dane osobowe udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
  6. Dane osobowe udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
  7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  9. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w Okręgowej Stacji Chemiczno-Rolniczej w Opolu możliwy jest pod numerem telefonu: 77 455 62 21 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.